• „Zakochać się w książce”

• 18.02.2024 09:30
            • Tegoroczne walentynki w bibliotece szkolnej  były pretekstem do świętowania przy dobrej lekturze . W tym dniu biblioteka zmieniła wystrój, w którym dominowały czerwone serduszka i balony.
            • „Mała książka – wielki człowiek”

• 25.01.2024 22:34
            • Nasi mali czytelnicy z klas pierwszych, z okazji przyjęcia w poczet czytelników biblioteki szkolnej, otrzymali wyprawki czytelnicze w ramach ogólnopolskiej kampanii finansowanej ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

• „Mój pomysł na zagospodarowanie terenu wokół  naszej szkoły”
            • „Mój pomysł na zagospodarowanie terenu wokół naszej szkoły”

• 19.01.2024 12:11
            • Już kolejny raz uczniowie naszej szkoły, pod przewodnictwem pana Stanisława Cieślika, wzięli udział w projekcie pt. „Mój pomysł na zagospodarowanie terenu wokół  naszej szkoły”.
              Dzieci z klas piątych wykazały się dużą kreatywnością i pomysłowością w zaprojektowaniu
              i wykonaniu szczegółowych makiet przedstawiających ich pomysły i ciekawe rozwiązania, dotyczące różnych udogodnień na terenach otaczających naszą szkołę.
              Projekty eksponowane były w czytelni biblioteki szkolnej i cieszyły się dużym zainteresowaniem całej społeczności szkolnej.

• „Ferie z książką”

• 16.01.2024 13:42
            • Drodzy Uczniowie, ferie to czas wolny od szkoły, który spędzacie zazwyczaj na sankach, lepieniu bałwana lub innych beztroskich zajęciach.
              Jednak wcześnie zapada zmrok i więcej czasu przebywacie w domach.
              Co więc zrobić, żeby nie narzekać na nudę? Można zorganizować różne zabawy, oglądać ulubione bajki, filmy lub wzbudzić w sobie pasję do czytania.
            • „Pasowanie na czytelnika”

• 15.01.2024 10:56
            • Co roku w naszej bibliotece szkolnej odbywa się wspaniała uroczystość „Pasowania
              na Czytelnika” uczniów klas pierwszych.Głównym celem tego przedsięwzięcia jest zachęcenie najmłodszych do korzystania z biblioteki szkolnej oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania.